Podnikatelé Prahy 20
Nepřihlášený uživatel 

DAFNÉ - pracovní oděvy

 

DAFNÉ - pracovní oděvy
 
Ve Žlíbku 2402/77
 
IČ: 27954170
Telefon:
 
Sociální sítě
Otevírací doba
PO
08:00
-
16:00
ÚT
08:00
-
16:00
ST
08:00
-
16:00
ČT
08:00
-
16:00
08:00
-
16:00
SO
Zavřeno
NE
Zavřeno
*
 
 
 
Firma DAFNÉ se již 25 let zabývá výrobou, prodejem a skladováním pracovních a profesních oděvů. Našimi největšími přednostmi jsou bohaté zkušenosti se širokou škálou klientů a schopnost maximálně se přizpůsobit individuálním potřebám každého z nich.
 
 

Pracovní oděvy od společnosti DAFNÉ se na prvním místě vyznačují praktičností, odolností a bezpečností vybraných materiálů. Pohodlný střih a stylový vzhled konečných výrobků je pro pracovní oděvy samozřejmostí. To vše s přihlédnutím ke specifickým požadavkům pracovních oděvů u konkrétních profesí.

Nabízíme jak hotové oděvy, které jsou k dispozici v našich skladech v Horních Počernicích, tak oděvy na míru, tedy od navržení designu a vzorování, přes výrobu, až po odzkoušení a distribuci, vše dle potřeb zákazníka. Pro smluvní zákazníky zajišťujeme další servisní služby jako outsourcing skladových zásob, čistění a praní oděvů apod.

Našimi největšími zákazníky jsou nadnárodní společnosti, státní podniky, městské dopravní podniky, security společnosti, sítě čerpacích stanic, městské policie apod., umíme však obléknout i firmu s menším počtem zaměstnanců. Minimální výrobní množství od vzoru je 20 ks.

Oděvy vyrábíme v ČR ve vlastních, případně kooperujících dílnách. Velké zakázky jsou vyráběny i v zahraničí pod dohledem technického dozoru.

Od roku 2018 máme zastoupení v Rakousku.