Podnikatelé Prahy 20
Nepřihlášený uživatel 

Hana Holá - ACC kouč a EST terapeut

 

Hana Holá - ACC kouč a EST terapeut
 
Mezilesí 2058/6
 
IČ: 05308615
Telefon:
 
Sociální sítě
Otevírací doba
PO
Zavřeno
ÚT
Zavřeno
ST
Zavřeno
ČT
Zavřeno
Zavřeno
SO
Zavřeno
NE
Zavřeno
*
dle předchozí dohody
 
 
 
Kouč a terapeut - leadership, komunikace, sebepoznání, emoce, odstranění strachů a bloků. Žít s lehkostí v harmonii je možné.
 
 

Pomáhám majitelům firem, manažerům, podnikatelům, ale i komukoliv dalšímu, kdo chce objevit sám sebe a žít v lehkosti a harmonii. Provázím klienty, kteří mají odvahu se podívat na pravdu a chtějí něco změnit u sebe.

Máte zájem o spolupráci? Pojďme si zavolat. Zjistíme, zda a jakým způsobem Vám mohu být nápomocná.

Koučování

Obvykle pomáhám s tématy: vedení týmu k samostatnosti (delegace, role, zodpovědnosti, hranice, režim, otevřenost a vnímavost), rozjezd podnikání (vize, strategie, akce, odstranění bloků), komunikace (v práci i rodině), emoce a strachy, sebepoznání a objevení životní vize.

Mám akreditovaný koučovací výcvik, mezinárodní ACC certifikaci a nadále zlepšuji své koučovací dovednosti pomocí dalšího vzdělávání.

EST terapie

Odstraňuje hluboké bloky (např. programy vytvořené v rodové linii), které brání v tom, abychom se cítili dobře a mohli jít svou cestou. Řešíme např.: opakující se nepříjemné situace - zaseknutí, nefunkční vztahy, bloky ve finanční hojnosti, strachy a emoce.

Forma

Osobně v coworku Mumraj nebo po telefonu či online.