Podnikatelé Prahy 20
Nepřihlášený uživatel 

Kristýniny šaty

 

Kristýniny šaty
 
Štverákova 2777/19300
 
IČ: 08719896
Telefon:
 
Sociální sítě
Otevírací doba
PO
Zavřeno
ÚT
Zavřeno
ST
Zavřeno
ČT
Zavřeno
Zavřeno
SO
Zavřeno
NE
Zavřeno
*
Pro navštívení salon je třeba si rezervovat čas zkoušky přes naše webové stránky.
 
 
 
Svatební salon, který je zaměřen na půjčení a prodej svatebních šatů a šatů na míru. Nevěstám se snažím ulehčit práci a proto u mě v salonu najdou veškerou výbavu. Nově v salonu nabízíme také šaty pro maminky a babičky nebo družičky.
 
 

Na přelomu roku jsem v Praze otevřela nový svatební salon, který odráží mé přesvědčení o tom, jak by měly služby nevěstám vypadat.

Ke každé  nevěstě, která je pro mne vždy jedinečnou, přistupuji jako bych plánovala svatbu sama, a tak se i nevěstám snažím odlehčit od složitých příprav. V mém salonu si nevěsty vyberou své svatební šaty, ručně šitý podvazek, svatební střevíčky na míru, župánky, popůlnoční šaty, doplňky a šperky a to tak, aby jim vše ladilo do posledního detailu. Aby vše ladilo, je zapotřebí zajistit i vizáž okolí nevěsty. Proto si v salonu nevěsty můžou vybrat i košili pro snoubence, šaty pro maminku nebo šaty pro družičku. 

Vím, že sehnat krásné šaty zejména na + size velikosti v běžných salonech je nadlidský úkol, proto jsem se rozhodla nabízet šaty od velikosti 34 až do 52, myslím, že každá nevěsta se má vdávat v takových šatech, které si jako malá vysnila. Vše co nabízím jsem osobně vyzkoušela a dodavatele v jejich výrobách navštívila, díky tomu mohu zaručit kvalitu, originalitu a pohodlnost.